Category: DEFAULT

Pasėjau Linelį

by Mat

9 thoughts on “ Pasėjau Linelį ”

  1. From: Akvile agfranregsioteogo.gresfiberlitibfestcongmatanlitadi.infoinfo C F pasejau lineli ant pylimo G C del jauno bernelio del mylimo C F Oi lylia oi lylai oi lylialia G C del jauno bernelio del mylimo. Guitar Chords Used. People Who Play This Song Also Play. Dangus - Dolivė - Raganų puota Edita - Pasėjau linelį - Dangus;.
  2. Pasėjau linelį ant pylimo, Dėl jauno bernelio, dėl mylimo. Oi ly lia, oi ly lia, oi ly lia lia, Dėl jauno bernelio, dėl mylimo. (2x2) Užaugo lineliai Pražydo lineliai Pribrendo lineliai Nuroviau linelius Išmyniau linelius Nukaršiau linelius Suverpiau linelius Išaudžiau drobelę.
  3. Dalyvius pasitiko drakoniukas Dinas, atskubėjęs iš pasakos. Dinas nemokėjo šokti lietuviškų tautinių šokių, todėl vaikučiai jį mielai pamokė. Sukosi smagūs rateliai „Aguonėlė“, „Žydi Lietuvoj gėlytės“, „Pasėjau linelį“, vyresnieji šoko "Petkevičiaus polką" ir šokį „Čeverykai".
  4. Pasėjau linelį ant pylimo viršaitis gegužės 23, tradicijos ir papročiai. Libertas Klimka// Tad kokie tautinės kultūros papročiai būdingi gegužei? Gegužę reikėdavo pasėti linus. Žemės ūkio darbai Lietuvos kaime turėdavo du pagrindinius ciklus: rugio ir lino – duonelei kasdieninei ir rūbeliui.
  5. Pasėjau linelį ant pylimo dėl jauno bernelio, dėl mylimo. Oi ly lia, oi ly lia, oi ly lia lia dėl jauno bernelio, dėl mylimo Apdainuotas ir eilėmis apipintas linas turi gilias šaknis mūsų liaudies kultūroje, ne tik dėl skaisčiai žydrų jų žiedelių ar taip mums mielų audinių, bet ir dėl savo maistingų sėklų, gal kurį laiką kiek primirštų, bet dabar vėl.
  6. Pasėjau aš linelį – Palaukėj bus gražu. Lietučio gero būta, Jį laistė pamažu. Pried. O lino melsvas žiede, Virš Lietuvos laukų. Meni man tėviškėlę, Kaip pasaką naktų. Saulutė žemę šildė Užkopus virš pušų. Linų žiedus pripildė Šimtais rasos lašų. „RYTO RATO“ PASISVEIKINIMAS: Per kalnelį saulė ritas.
  7. Pasėjau linelį ant pylimo Gegužės mėnuo malonus ne tik žiedais ir paukščių balsais: daug šiuo metu vyksta gražių kultūros renginių. Juolab kad iš koncertų salių .
  8. Pasėjau linelį ant pylimo, dėl jauno bernelio, dėl mylimo 11 Spausdinti. Spalio 28 d. Vaisodžių biblioteka kartu su bendruomene surengė popietę,,Nuo žiedelio ligi rankšluostėlio“. Popietės metu mezgėme, dainavome, skaitėme eiles, pasakas apie linus. Be galo įdomiai lino kelią nuo sėklos ligi drobės papasakojo.
  9. Mar 11,  · Moody's Mood for love SANT ANDREU JAZZ BAND MAGALI DATZIRA EVA FERNANDEZ ANDREA MOTIS & DICK OATTS - Duration: Joan Chamorro Recommended for you.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *